Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Mazli

4. 9. 2009

Kočička Mazli, narozena létě roku 1999 na ulici Novobranská v centru města Brna. Byla odchycena ve vysokém stupni těhotenství a koťata u nás odchovala. Kočička je slepá, musel jí být amputován ocásek, neboť si jej téměř ukousala až na obratle a hrozila infekce míchy. Jméno dostala až po několika letech, kdy se konečně nechala pohladit.

Obrazek

Mazli půl roku po odchytu

Obrazek

Obrazek

Mazli v roce 2008

 Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mazli je šikulka. Chtěli jsme stromek v neděli vyhodit a ona nás přesvědčila, že by to byla opravdu hloupost

Obrazek

Mazli klidně chrnící v novém depozitu Bučovice, 07/2009 

 

mazli_1010165.jpg

Mazli 2011

 

Více o tom, jak se Mazli ocitla v našem depozitu, najdete zde

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

 

mazli_2012_02_05_1010042.jpg

 Mazli 2012 :-)

mazli_2013_08_25_1010163.jpg


Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

Kočičku Mazli virtuálně adoptovali manželé Haukovi, kocourek Mikešek a zlobivá Cáci /můžeme si toto tvrzení dovolit :-), Cáci je z našeho depozita/. 

Kočička Mazli v lednu 2015 podlehla chronické chorobě. Moc děkujeme paní Haukové za její podporu a stejně tak všem, kterým Mazli přirostla k srdci. 

 

Obrazek

Více k pomoci těmto kočičkám