Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlobivec Zvonek

Kocourek Zvonek je rarach a zlobivec. Energie má nad míru a tak přivítá v novém domově kočičího parťáka. Zvonda je komunikativní, neposlušný :-), leze i tam kam nesmí a může si ublížit a tak je nutno na to myslet. Specializuje se na průzkum odpadkových košů, strká hlavu do každé škvíry a pokud mu někdo nabídne kus párku, půjde za ním na kraj světa. Zvonda je trochu trouba :-) a neví, co je to nebezpečí. 

Zvonda je kastrován, FeLV a FIV negativní, očkovaný. U kastrace byla zjištěna mírná kýla v dolní části sterna, ale ta není problémem. Vznikla před jeho příchodem do našeho depozita, mohlo jít o úraz. Žije v bytě, není zvyklý na děti. Bojí se psů. 

Narozen asi v 2009. O původu Zvonka víme tolik, že se přitulal k jedné moravské chalupě, která bohužel byla k prodeji. Majitelé nechtěli nechat kocourka bez zaopatření v nejistotě, zda se o něj nový majitel nemovitosti postará a tak se Zvonda ocitl u nás. Ačkoliv má za sebou asi život tuláka, na lidi je zvyklý, je to mazel a dobračisko. Hledáme Zvonkovi zodpovědné majitele, u kterých konečně zakotví.

Zvonek našel domov v Brně.

 

 

 

 

 

Fotografie