Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sourozenci Robin, Nela, Vanda

8. 2. 2009

Příběh tří sourozenců - Robinka, Vandy a Nelinky - je velice podobný osudu mnohých jiných koček. Jejich maminka byla bytovým mazlíkem starší paní a když její panička loni zemřela, byla kočička vyhnána a přežívala v blízkosti původního domova z milodarů sousedů. Příroda si však vyžádala své a kočička přivedla v květnu na svět tři děti. Pokud to byla malá roztomilá klubíčka, lidé si s nimi hráli a krmili je. Když se však z klubíček stala odrostlá koťátka, někoho napadlo, že se ,,ty potvory" budou dále množit... Tak začalo pronásledování. Naštěstí se přece jenom našli i rozumnější lidé, složili se na kastrace a kočičky odnesli k veterinářce. Ovšem s tím, že se do původní lokality už nikdy nemají vrátit!
Pro jejich maminku se už podařilo najít hodné pánečky, ale koťata na nový domov teprve čekají.

Robin je moc krásně vykreslený černobílý kocourek se čtyřmi pravidelnými ponožtičkami na všech nožkách. Je čistotný, nevybíravý v jídle. Není agresivní, je trochu plachý, ale hlazení si umí vychutnat. Kastrovaný, odčervený, narozen v květnu 2008.

Nela je téměř věrná kopie svého bratříčka. I ji příroda oblékla do bílých ponožek a černo-černého kabátku. Je jemná, čistotná, i ona zpočátku trochu nedůvěřivá, ale to se určitě brzy změní. Kastrovaná, odčervená, narozena v květnu 2008.

Vanda je ze všech tří sourozenců nejvíc plachá, asi má za sebou ty nejhorší zkušenosti. Je skoro celá bílá jen s několika černými znaky. I ona by si po strastiplném dětství ve sklepě zasloužila lepší osud. Kastrovaná, odčervená, narozena v květnu 2008.

Kontakt: Jana Králová, tel. 545 235 738, mobil 603 193 857

23. 2. 2009

Kočička Nela již domov našla :-)

25. 2. 2009

Kocourek Robin odešel do nového domova. Na svého páníčka čeká ještě kočička Vanda.

10. 3. 2009

I na Vandu se již usmálo štěstí.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář