Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sisi a její děti

2. 9. 2009

Sisi a její děti

Ahoj, jmenuji se Sisi. To proto, že údajně nějaká rakouská princezna byla stejně krásná, jako já. Nevěřím tomu, určitě neměla tak hezký ocásek, jako mám já.

Ale nebudu se zabývat takovými prkotinami a naškrábu vám, co mám na srdci.

Byl pozdní večer, první máj… Však to znáte. Přišel krásný kocour a zazpíval mi nádhernou milostnou píseň. Nemohla jsem odolat. A tak se stalo, že jsem čekala koťátka. Zpočátku jsem to moc neřešila, ale když už jsem cítila, že se koťata budou už chtít podívat na svět, řešila jsem otázku, kam se schovat. Napadlo mne, že si vyhlédnu nějakého člověka, protože tihle divní nechlupatí tvorové mi dávali na Strahově mističku k plotu a já tak měla plné bříško. Ale k jakému člověku? Rozhodla jsem se, že to musí být intelektuál. A tak jsem si jednoho rána sedla před vchod Strahovského archivu a čekala na zaměstnance. Jako první přišla paní, sláva, ta mne bude chápat! Když otevřela dveře, šla jsem s ní a následovala jí až do její kanceláře. Tam jsem si lehla na židli a dala jí tím najevo, že se hodlám ubytovat. Paní byla celkem chápavá, udělala mi pelíšek, připravila záchůdek a dávala mi dobrůtky. Jenže mi pořád vysvětlovala, že tam dlouho bydlet nemůžu, prý co by na to řekl její šéf. Chtěla jsem si se šéfem promluvit, ale prý to nejde.

A tak jsem se přestěhovala. Dostala jsem domeček se zahrádkou a k tomu dva velké a jednoho malého člověka, jako personál. Zpočátku jsem dělala fóry, aby si jako nemysleli, že jsem z nich nějak nadšená. No ale když jsem se ujistila, že slouží dobře, vzala jsem je na milost. Přeci jen, už se blížil můj den.

A pak se mi 3.7.2009 narodily dvě krásné holčičky. Jsou mi moc podobné a mám je moc ráda. Ale teď už s nimi šijí všichni čerti a ráda bych je poslala do světa.

Takže kdybyste potřebovali zlobivé kočičky, jsou k dispozici.

Přeji krááásný den!

Vaše Sisi

04/2010

Koťata již našla dobré domovy.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář