Jdi na obsah Jdi na menu
 


rarášek Sirius

8. 9. 2009

Před dvěma týdny jsem se zmínila o nálezu kotěte, které si nás našlo po cestě na veterinu, mezi Bučovicemi a Brnem. Hubené, hladové nic, chodící sbírka parazitů.  

Zde jeho první fotografie, omlouvám se za kvalitu. Je nemožné kotě jednou rukou zabavit a druhou fotit, když neposedu máte na sobě.

30. 10. 2009

Na email dorazily tři fotky kocourka Siriuse z nového domova. Krásný černý kocourek na fotografiích je synem kočičky Mašli, se kterou nám v roce 2006 pomohla slečna Lucie. Vzala si ji k sobě, ačkoliv byla Mašli těhotná a dost divoká. Koťátka byla umístěna, Mašli také, ochočila si slečnu Lucii :-)  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sirius

(Elen M., Brněnský Max, 8. 9. 2009 11:37)

musí do svého jména ještě dorůst :-)Po depozitu nám běhá Harry, Dobby a tak jsme zvolili Siriuse :-)
Na kocourka již čeká v Brně dočasná pečovatelka, stejně jako na malého Macíka. Oba se tak přiblíží více zájemcům, kteří nebudou muset jezdit k nám do Bučovic. Jsem tomu velice ráda, zvláště během týdne, kdy chodím z práce v noci, je návštěva nemožná. Zítra jdou oba kluci na prohlídku. Podám zpráv.

ježiš..

(Vladka, 8. 9. 2009 10:24)

tak ten je náááádhernej!! Já ho chci!!! ...kruciš, už aby byl ten domek, do té doby mi to doma neprojde, ale snad najde bezva domov! ...a super jméno! ;-)

překrásný

(Petra, 8. 9. 2009 9:12)

rarášek!