Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oskárek hledá akutně nový domov

4. 8. 2009

Oskárek hledá akutně nový domov.

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc při hledání domova pro nalezeného pejska Oskárka. Jedná se o mladého pejska, asi 2-3 roky. Pejsek se několik týdnů potuloval s omotaným řetězem kolem těla, než se ho podařilo odchytit. Mezitím byl vystaven nebezpečí, které mu hrozilo ze strany lidí a taky aut.

Má za sebou pravděpodobně nějaké škaredé zážitky, jelikož byl velmi bojácný, byl problém mu nasadit obojek, manipulovat s ním, bojí se prudkých pohybů.

Stále to v něm vše přetrvává, ale činí menší pokroky. Nechá se pohladit, začíná rozumět co smí a ne. Začíná se ale na mne hodně fixovat a také mu neprospívá společnost dalších zvířat / máme 2 psy a několik koček / – neubližují si , ale myslím si, že pro něho je ideální  člověk, který na něho bude mít hodně času a dál v něm bude obnovovat důvěru v lidi. Je vhodný i pro starší lidi, kteří už jsou doma a nechodí do práce. Pejsek potřebuje hlavně citlivý přístup, určitě z něho bude věrný kamarád. Ideální bude, pokud by byl jediným zvířetem / psem / v domácnosti. Kočkám neublíží, ale někdy je prožene, což už začíná  naše kočky stresovat. Pejska bych přivezla kamkoliv. Potřebuje najít svůj stálý domov a stálého páníčka co nejdříve.

Pokud se někdo najde, kdo by byl ochoten mu dát domov, budu Vám já i Oskárek velmi vděční.

Prosím , je to akutní.

Moc Všem děkuji za pomoc.

Více info zde: http://zlin.cz/index.php?ID=61078

22. 9. 2009

Oskar již našel domov :-)

 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář