Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové přírůstky

9. 6. 2007

Nejnovějšími přírůstky je tato černá kočička a její bílozrzavý bráška.

Kde se vzali? Nechtěná koťata moravského venkova. Majitelé si jejich matku kastrovat nenechají  /je to zbytečné, proti přírodě, stojí to peníze a je s tím jistá starost/ a koťata nechtějí. Situace další existenci těchto prcků nebyla vůbec nakloněna a tak jsou do umístění v péči hodných manželů a kocourů  Alfa a Kukulína :-)   

13. 6. 2007 zemřel bílozrzavý kocourek. 

25. 6. 2007

Holka váží 600 gramů a velkých koček se nebojí :-)

14. 7. 2007

Malá uličnice včera odjela do nového domova.   

23. 9. 2007

Kočička Micinka nám poslala fota z domova.

12/2007

Opět nové fotografie, ale tentokrát již s novou kamarátkou Bety.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Micinka

(Vlaďka Vraná, 24. 7. 2007 8:30)

...už má jméno, je evidentně spokojená a "spací" fotky jsou kouzelné :) Dle popisu nové rodiny: "když spí, vypadá jako netopýrek, jen přidělat křídla"

kočička

(Vlaďka Vraná, 19. 7. 2007 10:27)

dle včerejších zpráv je prozatím oslovovaná "micinko", ještě není jisté, zda jí to zůstane :) Vařené masíčko zatím nechce, ale prý je hodná, čistotná a mazlivá. Už se těším na první fotky, určitě je sem vložíme :)

holčička

(Vlaďka Vraná, 15. 7. 2007 16:16)

..pracovně pojmenovaná Yoda (ale v novém domově jí jméno ještě vybírají) už nás opustila. Věříme, že se bude mít skvěle, jde k rodině s dvěma slečnami, do domečku. Věříme, že se občas ozve, jak se má :)

lumpačka

(Vlaďka Vraná, 25. 6. 2007 8:54)

Holčička je plná elánu, roste z ní hravé stvoření, prohání naše dva kocoury (říkáme jim teď strejdové :o)) je úžasné je pozorovat, starší včera dokonce provokoval kotě k honičce :) Naši páni se vracejí do kotěcích let :-)
Jinak holčička baští maso, snad i granule (občas do nich spadne, když dělá v krabici lumpárny, tak se nedá poznat, kolik je jich mimo misku a kolik v bříšku). Ovšem mlíčko už se jí pít nechce, tak jí ho 2x denně dávám stříkačkou.
Je obtížné ji vyfotit, respektive udělat kvalitní fotografii, protože svět je taaaak zajímavý, kdeže nějaké pozování do objektivu :)

úspěchy

(Vlaďka Vraná, 20. 6. 2007 11:38)

...kočičátko už umí jíst sama :) Včera jsem jí nechala déle bez jídla a pak jí dala maso a najednou to šlo :) a dnes ráno než jsem natáhla do stříkačky mlíčko, tak oňufávala misku, tak jsem jí tam nalila a šlo i pití! :) Je to šikulka...zatím jí říkáme všelijak, občas mi ujede "Beruško", protože tak říkáme dcerce...tak pokud by se případným zájemcům líbilo, nebudeme proti :o)

holčička

(Vlaďka Vraná, 17. 6. 2007 11:48)

samotu zvládá myslím dobře. První den, co jsme ji dovezli, měla 365g, včera večer 475g. Maso momentálně nechce (konzervy a kapsičky pro koťata). Z misky ani mléko..krmím pořád stříkačkou. Velký jedlík to zatím není, ale prospívá a to je hlavní! Občas má hravou náladu a chce se prát a kousat :o) Pomalu jí hledáme nový domov, jen co se naučí sama jíst a bude zdravotně úplně fit, tak budeme rádi, když si ty nejkrásnější kotěcí chvíle s ní vychutnají nový majitelé :)