Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máša chce domů..a ti ostatní taky.

16. 10. 2008

V zahrádkách na jednom brněnském sídlišti žila skupina kastrovaných koček. Někomu však tak překážely, že je otrávil.

Pak se tu objevily kočky další, dvě dospělé a několik koťat. Tři koťata jsou jen dvouměsíční, tedy první čekatelé na smrt, až se ochladí. Pro ně se přednostně podařilo najít nové domovy, i když zrovna oni jsou z celé skupiny ti nejplašší a nejbojácnější. Trvalo tři dny, než se je podařilo jednoho po druhém odchytit.

Pokaždé, když tam „krmící“ paní přišly s přepravkou, jedna ze dvou dospělých kočiček do ní okamžitě vlezla, jakoby dávala najevo, že je připravená odejít z tohoto místa a žít s lidmi. Je to milá kočička, stará rok dva, bohužel hendikepovaná, chybí jí část jedné zadní nožky. Od krmící paní dostala jméno Máša. Druhá kočka je plašší.

Další koťata jsou jarní. Na rozdíl od těch mladších, tato jsou přátelská a mazlivá. Možná přežijí blížící se zimu, ale jednoduché to pro ně určitě nebude.

A tak se ptám: neujal by se někdo hodné třínohé kočičky, která by mu byla do konce života vděčnou a milou společnicí? Nevzal by si někdo kocourka, aby mu dopřál lepší život než život kočičky bez domova?

Pokud se rozhodnete, že je u vás  volné místečko, volejte prosím paní Kolářovou, tel. 603 777 592.

20. 11. 2008

Kočička Máša a jeden kocourek již našli dobrý domov. Snad budou mít i ostatní štěstí a stráví Vánoce ve své nové rodině. Ozvěte se prosím. Více informací v rubrice Články - "Máša je doma. A co ti ostatní?"  

03/2010

Část kočiček se podařilo umístit, část byla kastrována a je přikrmována v místě.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář