Jdi na obsah Jdi na menu
 


kočička Cácorka

25. 9. 2006

Cácorku našla paní polomrtvou na zahradě u svého domu. Volala, co dělat a tak jsme se sešli u veterináře. V krabici ležel bez hnutí kopeček chlupů.

Posléze jsme se dohodli, že si kotě nechám u sebe. Vzala jsem později i sourozence této kočičky a nechala jsem kastrovat jejich matku.

Cácorka je svéhlavá lumpačka, všemi mastmi mazaná potvůrka, která vždy, hned nebo jen o něco málo později :-), dosáhne svého. Zákazy na ni neplatí a tak, když jí jasně dáte najevo, že ze dveří bytu nesmí, ona si cestu najde a vy jen můžete žasnou nad její mrštností. Její přístup k životu je samozřejmý  - např. přišla na návštěvu do jiného depozita, aby se také ukázala zájemcům. Snědla vše místním depozitním kočkám, posyčela psa, prozkoumala byt a tak jsme ji zase raději odvezli zpět,aby nedělala ostudu :-)   

Cácorka se tedy rozhodně v životě neztratí. Roste v krásnou, sebevědomou a samostatnou kočku.

Narozena v květnu roku 2006, odčervena, očkovaná, kastrovaná.  

20. 5. 2007

Cácorka se tento týden chystá na odchod do nového domova. V středu bude absolvovat test FeLV. Pokud bude negativní, pak již jí jen můžeme  držet palce, ať si v novém domově na sebe všichni rychle zvyknou.   

Cácorka 25. 5. 2007 odešla do nového domova.

Loučení bylo těžké. Mého muže jsem přistihla, jak tiše kouká do přepravky s Cácorkou, která čekala na odvoz do nového domova.

Již druhý den přišla sms, že Cácora našla zalíbení především v mužské části nové domácnosti. Nechala jsem sms přečíst své polovičce. Odložil telefon a za rohem jsem zaslechla něco o nevěrnici :-) 

8. 8. 2007

Pozdrav Cácorky z domova.

13. 5. 2008

Další fotky od kočičky Cácorky /fotky jsou v albu vloženy chronologicky/

22. 8. 2008

Cáci nám referuje, jak si užívá léta. Zde zatím 1.polovina fotek. Druhá přijde později, ať se máte na co těšit.

28. 8. 2008

Druhá část fotografií.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milá teto,

(Cácinka, 28. 8. 2008 15:10)

děkuji za přidání foteček do našeho albíčka. Jsem trošku plašánek a na nový foťák jsem si pořád ještě nezvykla, tak Ti páníčci nemohou vyfotit všechny alotria, které vyvádím. Mým posledním kouskem je, že jsem se naučila chodit po zábradlí na balkoně a stala se ze mě pěkná drbna :-)
Všechny vás moc zdravím a Pištovi přeji, ať nový člověčí parťák dělá jen samou radost.
Pac, tlap Cácinka

pozdrav

(Pišta, 20. 5. 2008 11:10)

Ahoj Cácorko,děkuju za přání k narozeninám a samozřejmě Tě zdravím a taky přeju vše nejlepší.Musím říct,že skoro na mě páníčci zapomněli-měli pořád nějaké zařizování a samá nervozita,ale od 9.5. je klid a konečně jsme všichni jedna rodina.A to prý v září bude ještě nějaký člověčí přírůstek.. Panička si myslí,že o ničem s Fili ještě nevíme,ale já už tuším nějaký převrat,tak se pro jistotu od ní prakticky nehnu,ani v noci,a to pořád chodí na záchod a já s ní musím vstávat.. A ještě se mluví o nějakém stěhování. Ach jo, co nás to ještě všechno čeká! Zdraví Tě Pišta

:-)

(Cácorka, 6. 11. 2007 9:34)

Pišto, děkuju za pozdrávky. Že nevíš, co se mi povedlo? Když všichni spali, tak já a Mikešek jsme vysypaly cukřenku a roznesly cukr po celém bytě, po oblečení, po taškách a z našeho lumpačení jsme sladce usnuly. Ani se neptej, jak naši vyváděli, když tu rarašinu uviděli! vypadalo to u nás jako kdyby sněžilo, zrovna tak, jak sněží teď u nás v Brně :-)

pozdrav

(Pišta, 13. 10. 2007 11:01)

Ahoj Cácorko, zdravím tě z mého nového domova z Pardubic. Už jsem se úplně zabydlel a mám se moc dobře. S mojí novou setřičkou se neustále honíme a škádlíme, takže se vůbec nenudím. Zasíťovaný balkon ti moc závidím, já se zatím koukám jen z okna. Ale páníček slíbil, že po zimě se do toho už opravdu dá (bude muset, jinak ho panička sežere:) Měj se krásně, Pišta

balkon

(Elen Maňasová, 14. 8. 2007 1:38)

no to je mi novina :-)

Balkon

(Cácorka, 13. 8. 2007 20:34)

už máme zasíťovaný balkon, konečně! Trávím na něm všechny volné chvilky, sluníme se a v noci s bráškou proháníme můrečky :-)

Cácorka

(Elen Maňasová, 9. 8. 2007 22:32)

Děkujeme, že na nás myslíte. Brzo bude v inzerci Cácorka "nová" - kotě ze stejné lokality, podobně zbarvené a stejně zlobivé a svéhlavé :-)

Pozdrav

(Cácorka, 9. 8. 2007 15:24)

Milá teto a strejdo, děkuji vám oběma, že jste mi zachránili život! Myslím, že se mám v novém domově dobře. Mám hodného brášku, kterého škádlím, pereme se spolu (nejraději před 5 ráno), projevujeme si svoji lásku, mám tu moře hraček (nejraději mám kolečko od PET lahve, se kterým aportuji). A nejdůležitější je, že mě tu mají rádi i přeze všechny moje lumpárny a že jich je :-)