Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Kukulín

Zde najdete fotografie malého nemocného Kukulína a Kukulína v novém domově. Dnes nám totiž Kukuš napsal, slaví čtyřleté výročí :-) odchodu z našeho depozita.

Kukulín se narodil v jednom studeném sklepě města Mikulova. Do Brna jej přivezla, společně se dvěma sourozenci, hodná slečna. Vilík byl umístěn do Blanska, kde žije v bytě se starší kočičkou, kocourka Piňu si bohužel odnesla zákeřná FIP. Kukulín bydlí v Brně s kočičím kamarádem Alfem a hodnými lidmi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tak to byla

(Vladka, 26. 2. 2009 18:19)

vtipná návštěva ;-) Já tomu říkám klokaní kapsa a Alf takovej atlet a Kukuš ten ji má za oba a ještě někoho :-) Přitom co se stravy týče, rozhodně nemá z čeho přibírat...ale říkám si,že prolomil bariéru "diety" a díky tomu, že u granulí sedí každou chvíli, tak dokáže přibírat i z těch dietních a ještě odlehčených :-O

tak to bych

(Petra, 26. 2. 2009 14:21)

do Kukulínka neřekla, že je takovej rváč :-)
Jednou mě návštěva u nás doma pobavila, neznalá poměrů se ptala, jestli naše kočky mají kýlu a prý jestli se to řeší operativně a co s tím budeme dělat .... to jen tak k těm cvaldům :-)

video

(Elen Maňasová, 26. 2. 2009 11:04)

Máme natočeno i video,na jednom se Kukuš rve s ostatními depozitními kočkami o kuře, na druhém se pere s bráchou. Bohužel nevím, jak video dostat na stránky, jde o velké soubory.

Kukuš...

(Vladka, 26. 2. 2009 10:19)

děkuje, jen konstatuje, ze by mohlo být víc jídla, nejlépe nonstop 24hod. denně bezedná miska masa :-) Protože celodenně přístupné dietní granule Hill's a 2x týdně kvalitní konzerva (Hill's, ShinyCat) je pro tenhle vysavač neuspokojující :-P Ovšem je to v zájmu jeho zdraví, i přes současný jídelníček je to náš malej cvalda :)

Kukískovi,

(Petra, 26. 2. 2009 6:53)

přejeme všechno nej, má se obravdu výborně!