Jdi na obsah Jdi na menu
 


kočička Zrzečka

11. 11. 2009

Hledáme domov pro mladou kočičku. Přitoulala se k nám na zahrádku, ale protože už máme svých stálých 5 koček a krmíme venkovní kočky, rádi bychom pro tuto milou a krásnou kočku našli pěkný domov u hodných lidí. Je to kočička, narozená letos na jaře. Je zdravá, pěkně rostlá a krásně zbarvená. Je velmi mazlivá, na rozdíl od našich ostatních koček ani při hraní nevystrkuje drápky, a když hladí, tak hladí jenom pacičkami. 
Vzorně používá WC, není bojácná. Nebojí se ostatních koček a protože máme i dva psy (kteří jsou na kočky zvyklí) tak se nebojí ani psů. Jí granule, konzervy, miluje kysanou smetanu.

4. 12. 2009

Zrzečka našla domov v Brně :-)

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji

(Sona V., 14. 12. 2009 15:58)

za adopci Zrzečky,jsem moc ráda, že našla nový domov.Určitě se brzo všichni dobře sžijí, sama to mám vyzkoušené u svých třech kocourků,kteří k nám také přicházeli postupně. Tak vám přeji mnoho krásných okamžiků se zrzečkou:-)

Zrzečka

(Lenka K., 5. 12. 2009 18:42)

To je moc hezká zpráva, moc Vám přeju hezké chvilky se Zrzečkou, určitě se bude mít moc fajn :)

Zrzečka

(Habrdovi, 4. 12. 2009 7:36)

Včera jsme si od pí. Janiškové převzali kočičku Zrzečku. Noc proběhla dobře, naše kočka Kuki(také z útulku) na ni sice trochu syčí a dalmatinka Kora žárlí, ale to se podddá. Zrzečka pěkně baští, nechá se chovat a hladit. Za pár dní budou určitě všichni kámoši.