Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Apolenka

14. 8. 2007

Narodila se ve vsi u Brna a nečekalo ji nic dobrého - jako její předchozí sourozenci měla být vyhozena do družstva, kde byl dostatečně velký provoz velkých vozů, aby se postaral o likvidaci malých špuntů. Majitelka si pak mohla bez okolků pořídit koťata atraktivnější. K neuvěření, ale je to tak.

Sestřička Apolenky, Zuzanka, odešla do nového domova 14. 8. 2007 Bude žít v Brně. A tak doufáme, že i Apolence se poštěští. Je zvyklá na jiné kočky a pejska.

Narozena v červnu 2007, odčervena, očkována.

Za poskytnutí dočasného domova děkuji depozitu Hemenex.  

17. 8. 2007

Kočička Apolenka dnes odešla do nového domova.   

30. 8. 2007

Fotky z domova

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Apolenka u nás doma

(Zdenek, 19. 8. 2007 20:37)

Apolenka je krásné, zvědavé a čilé kotě. Hned po příjezdu domů si všechno pěkně očichala a přes 3 hodinky si hrála s plyšovou myšičkou. Vůbec se nebojí, je to pohodářka. Absolutně čistotná, sama chodí na písek. Jízdu v autě snáší perfektně, v přepravce se stočí do klubíčka a spí. Je velmi hravá, veselá, čiperná a dělá nám jenom samou radost. V noci spinká u hlavy na polštářích a baští všechno s velkou chutí.
Jelikož se nám zdálo jméno Apolenka dlouhé, tak naše kotě zvykáme na nové kratší jméno - Betty.
To VÁM patří naše velké díky.

Špuntík

(Rony, 18. 8. 2007 22:55)

Tak náš špuntíček šel bydlet. Bude z ní možná velká cestovatelka a určitě mazlíček jak má být. Je malinkatá, ale čeká ji spousta velkých věcí a mám radost, že bytečku, do kterého se dostala, bude moci říkat "domov". Moc, moc děkuji.

Apolenka

(Marie Kmochová, 17. 8. 2007 23:53)

Apolenko, přeju ti hodně štěstí v novém domově.