Jdi na obsah Jdi na menu
 


kočička Ája(171)

28. 8. 2007

Je to mazel, vrní sotva se na ni člověk podívá, aniž by se jí byť trošku dotknul...cizí lidi pro ni nic neznamenají, každá ruka dobrá:) Cizí prostředi taky neexistuje, všude je jako doma....cizí kočičáci - neznámý pojem....naši kočičí strejdové se jí nemůžou "zbavit" :o) Sní všechno, co jí dáme...dokonce i strejdům dietní granule :o) Když lumpačí a my ji okřikneme nebo plácneme přes zadek, ani neuteče, jen se přikrčí a sklopí uši, no tak uznejte, dá se takové stvořeni trestat? :)

Ája bude ideálni pro každého, kdo miluje kočky, má čas se jí dostatečně věnovat a mazlit se s ní. Klidně i pro člověeka, který bude mít kočku poprvé, je kouzelná, bezproblemová a zlatá....i když dost "otravna" a "vlezla", co se kontaktu s člověkem týče:)

Narozena v červnu 2007, odčervena, očkována.

1. 10. 2007

Kočička Ája našla nový domov.

Za poskytnutí dočasného domova děkuji paní Vrané s rodinou.

1. 12. 2007

Kočička Ája nám poslala fotky z domova.

12/2007

Další dvě fotky z domova.

5. 5. 2008

Z Áji je dnes velká slečna.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

uzasnaaaaa

(Jana, 8. 5. 2008 14:01)

Dobry den,
to je krasna kocicka!!!\Moc se mi libila uz tenkrat, uvazovala jsem, ze si ji vemu jako kamosku pro Snizka, jsou si podobni, ale nez jsem se rozmyslela, tak uz nebyla volna. Je fakt uzasna a moc ji pozdravujte ;). I od Snizka ;).

Ája v novém domově

(Vlaďka Vraná, 6. 10. 2007 8:15)

Včera jsem měla možnost mluvit se slečnou, která "adoptovala" Áju....dle jejích slov zabydlení v novém domově proběhlo výborně, ani se nikam neschovala, jen se proplížila bytem, aby si jej prohlédla. Baští v pořádku, záchodek používá na jedničku, je mazlivá, prý strašně hyperaktivní ;-) Tak věřme, že to tak bude dál a přejeme jí krásný a spokojený život! Bude nám chybět, rošťanda, ale určitě má v novém domově více pozornosti a skvělé zacházení. Fotky mám slíbené, tak jakmile budou, určitě je sem dodám.