Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kecka Bertík hledá domov

Bertík je mladý kocourek (cca dvouletý), který zatím neměl v životě mnoho štěstí. Někdo jej vyhodil poblíž jednoho z míst, kde krmíme kočičky, ale Bertík si k nám naštěstí brzy našel cestu. Bylo patrné, že není zvyklý na pobyt venku, že nezná nebezpečí a nástrahy, dříve nebo později by se mu něco stalo... Bertík je krásný, mazlivý a komunikativní (opravdu upovídaný) klučina, je nesmírně společenský a přestože je vidět, že má za sebou už i špatnou zkušenost s lidmi, je rád za každé pohlazení, je vděčný za vlídné slovo a měkký pelíšek, za klid a bezpečí. Je to báječný, klidný, neuvěřitelně milý a mazlivý společník. Zlatíčko. 

Hledáme pro něj bezpečný domov - výhradně v bytě, nejlépe již zabezpečeném (okna), u zkušenějšího chovatele. Potřebuje trpělivý, soustředěný a tolerantní přístup, bojí se větších změn, potřebuje klidný domov a pocit, že jej má někdo rád a nedovolí, aby mu kdokoliv ublížil. Přestože nyní bydlí v pokojíku sám, nevadili by mu další nekonfliktní kočičí kamarádi, ale spokojený by byl i jako kočičí jedináček, když bude mít dostatek pozornosti. Na psy zvyklý není, psího šťěkotu se hodně bojí. 
Bertík má asi 2 roky, je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, zbavený zevních i vnitřních parazitů, FeLV a FIV negativní, prostě krásný zdravý kocourek. Je velmi čistotný, zvyklý na kočičí záchodek. K adopci od poloviny června 2013. 
 
Bertík již našel domov :-)
 

Fotografie