Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šiša úžasný

Přináším fota posledního přírůstku ze včerejšího odchytu. Kocourek vypadá hrozně, je buď olezlý zcela či z části, hubený a stav jeho zubů v tlamce je velmi špatný. Kocourek dostal jméno včera na klinice při ošetření. Je to jedna z nejúžasnějších koček, jakou jsem potkala - je nesmírně vděčný za pomoc a ačkoliv je vážně nemocen a má bolesti v tlamičce, má nesmírnou chuť po životě, spolupracuje a miluje mazlení.

Dnes mne čeká další odchyt ve stejné lokalitě a odchyt v Maloměřicích, kde se včera objevil kocourek se zlomenou a velice opuchlou packou. Včera se mi ale odchyt nezdařil a tak se pokusíme dnes znovu. Pak přinesu další zprávy.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odchyt

(Elen M., Brněnský Max, 20. 9. 2009 22:59)

kocourka s bolavou packou se opět nezdařil, v místě je osm koček a selektivně odchytit jednu, je problém. Dnes ale nožka nebyla napuchlá a dokázal s ní pohybovat, což je dobrý signál. Chuť k jídlu má, chová se normálně, včera jsem na něm viděla, že mu není dobře, dnes měl o mnoho lepší náladu. Další odchyt kolem kolejí Vinařského byl úspěšný. Jde o mladou čb kočičku, velice mazlivou, hravou a komunikativní. O ní napíši více zítra. Teď jsem ještě v Brně, uklidím klece, nakrmím kočky venku a rychle za Šíšou do Bučovic. Šíša je vážně nemocný, ale má velkou chuť žít a radost ze záchrany. Když jsem jej uviděla v den odchytu z auta, rozbrečela jsem se, vypadal hůře než na fotkách od slečny, která mne na něj upozornila a poslala email s fotkami. Nějak jsem situaci "nezvládla", asi i z únavy. Naštvalo mne vědomí, že kočka v takovém stavu leží v místě, kde denně projde tolik lidí a nikdo jí nepomůže. On by tam prostě pomalu zemřel a každý by jen řekl "chudák kočička". Šíša čekal až na slečnu Jankovskou, která mu začala nosit jídlo, věnovala se mu a díky ní je kocourek teď u nás. Zahájíme se Šíšou tažení proti jeho chorobě, ale budeme potřebovat pomoc kočkomilů. Zítra se Šíšou napíšeme více.

Šiša

(Romana, 20. 9. 2009 22:20)

Ať se zlatíčko uzdraví (pro mě je krásný už teď)
a Vy z toho náporu nezhroutíte. Posílám pozitivní vlnky.

Sisa...

(Vladka, 20. 9. 2009 16:30)

chudak :-(

kocourek

(Lenka, 20. 9. 2009 15:08)

jistě úžasný, a až se uzdraví, určitě i moc krásný. Držím palce i s druhým odchytem a hlavně ať se kočičky brzy uzdraví.