Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beseda s žáky 5.B ZŠ na Bakalově nábřeží 8 v Brně

20. 5. 2010

První fotografie z besedy s dětmi. Fotografie vytvořila paní učitelka Kucková, která také celou akci zorganizovala. Část fotek je ze třídy, dvě před školou, kde děti dárky pro depozitní kočičky naskládaly do auta a vše bylo zdokumentováno :-) O víkendu vytvořím fota věnovaných věcí a našich svěřenců, aby i dárci z řad dětí a rodičů byli potěšeni. Byla to velmi příjemná návštěva.

23. 5. 2010

Vkládám fota z depozita, kde se kočičky seznamují s dárky od dětí. Děti věnovaly depozitu deky, ručníky, přikrývky, misku na jídlo, pelíšek, 20kg steliva Mikeš, konzervy Propesko a granule, granule Globus, kapsičky Kitekat, tyčinky, pralinky pro kočky. Vše by mělo být na fotkách, jen steliva jsem nafotila reprezentativní vzorek 5 kg :-) Kočkám se libily i tašky, ale ty jsem jim pak musela zabavit, nemohou si s nimi hrát bet dozoru. Největší zájem byl o krytý pelíšek a samozřejmě o krmivo.

Dětem a jejich rodičům moc děkujeme za dárky, paní učitelce Kuckové za zorganizování celé akce. Mezi dětmi bylo velice přijemně. Většina dětí se ptala na chod depozita, jak to s kočičkami po příjmu u nás je, zda žijí v klecích či ne, zda má každá příchozí kočička jméno, zda mi kočička chybí, když od nás odejde do nového domova, zda jsme někdy museli kočičku uspat. Děti se dále ptaly, kolik lidí u nás pracuje a byli odiveni, že jediným pracovníkem jsem zde já :-) Některé děti mi vyprávěly své příběhy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je senzační!

(Petra, 21. 5. 2010 9:32)

kéž by takových setkání bylo víc!