Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce pro kočku

16. 11. 2010

15.12. ve Starém pivovaru, na Božetěchově 1 v Brně, pro Vás od 18.30 vystoupí:

hudební atelier SŠUM - vánoční repertoár tradičního charakteru - akustické vysoupení
CCA Band - populární vánoční písně a známé melodie.
Model Bazaar - vítězové RGM Live Space, akustická kapela ve složení kytary, violoncella, perkusí a charismatického vokálu.
Crash Road - vítězové České rockové ligy, běžně hrající dost hlasitý rockový crossover, se představí v decentní unplugged verzi.
Aivn´s naked trio - je nová kapela brněnského kytaristy Aivna, známého např. z Annie´s Trip nebo Zastavárna BB. Záběr kapely lze označit jako rock-soul s výrazným bluesovým základem.

První část večera je věnována posluchačům všech generací, je pravým vánočním koncertem pro všechny, kteří si chtějí poslechnout živé vystoupení se známým a oblíbeným repertoárem.

 Tři kapely náspedující se věnují hudbě autorské, sbírají svá první ocenění, ale na klubové scéně jsou známí již dlouho. Zveme všechny příznivce nových a neoposlouchaných skladeb, osobností, kde talent a hudba tvoří to, co sebelepší image nebo manager nemůžou zajistit.

Celý výtěžek koncertu bude věnován OS Brněnský MAX, stejně jako zisk z prodeje charitatvních výrobků výtvarné dílny o s Práh, zabývající se pomocí dlouhodobě duševně nemocným pacientům. Těšíme se na vaši účast a prosíme, abyste naši pozvánku případně poslali dál - všem příznivcům koček, vánočních melodíí a rockové či bluesové hudby. 

S pozdravem pořadatel koncertu                                                      Dagmar Kneslová

a za Brněnského Maxe - domov pro kočky zve všechny své příznivce a nejen ty předseda sdružení Elen Maňasová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář