Jdi na obsah Jdi na menu
 


Statečná Lucka

12. 12. 2012

 

lucie_1010189.jpg

lucie_2015_10_24_dsc0531.jpg

10/2015

 

Lucka žila spokojeně v domku se zahrádkou do chvíle než ji při výletech za dobrodružstvím

poranil pes. Její majitelé s ní běželi k veterináři a následovala léčba. Poraněná páteř a zadeček se daly dohromady, ale bohužel se při všech těch vyšetřeních zjistilo, že Lucka je FIV pozitivní. Majitelé měli obavy, že nezajistí bezpečí jejich další kočičky s PP a jejích koťat, nechtěli či nemohli učinit opatření, kdy by mohli mít jak zdravou kočičku a zároveň pečovat o nemocnou Lucku a tak viděli řešení v euthanasii.

Naštěstí veterinářka znala naše stránky a tak po jejím telefonátu přešla Lucka k nám mezi stejně postižené kočičky. Cití se u nás dobře, adaptovala se nadmíru rychle a má zde již své kamarády.

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Lucku 5519.

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Lucii podporuje léta paní Slezáková. Moc děkujeme!!

Lucie zemřela po dlouhé nemoci, moc děkujeme za její podporu.