Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smutná Mína

12. 12. 2012

 

mina_1010065.jpg

muska_2012_03_30_1010081.jpg

 

Mína je smutná. Její majitelka musela odejít do domova důchodců a nemohla si s sebou vzít kočičku a psa. Rozhodla se je utratit a naštěstí zašla k veterinářce, která se jí snažila pomoci. Pro psíka se našel domov hned. Mínu se pro její nedůvěru k cizím lidem umístit nepodařilo a tak se ocitla u nás. Paní kočičce věnovala hodně času, ale veterinární péče a výživa byla zabedbána a tak byla Mína plná blech, začervená, měla vypadanou srst z neustálého svědění a byla velmi hubená. Nebyla kastrovaná ani očkovaná. Je stará asi deset let a tak se vážné změny v domácnosti zle odrazily na stavu Míny, projevilo se selhání ledvin.

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Mínu 5518.

Mínku podporuje paní Marta Holbová, převelice děkujeme!

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Mínka bohužel podlehla selhání ledvin. Děkujeme všem za její podporu.