Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seniorka Myc

14. 12. 2014

Kočka Myc je bábou /16 let/ s mnoha zdravotními problémy. Trpí astmatem a alergií, její kašel lze slyšel v celém domě, v zimních měsících se stav zhoršuje. Díky těmto chronickým problémům se přidalo selhání ledvin,  Myc  hodně  zhubla.  Velký podíl na jejím stavu má i bolest páteře.  Většinu dne prospí, jídlo jí nosíme do pelíšku, abychom jí připomněli, že má jíst. Musíme s ní opatrně  zatřást, často je problém ji vzbudit. Myc nám odměnou čurá do postele J, nechce se jí dojít do záchodku. Nespíláme jí, to bychom si v jejím věku už vůči ní nedovolili.  

myc_max_dscn0129.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Myc 5542

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

 

Kočička Myc 7. dubna 2016 zemřela