Jdi na obsah Jdi na menu
 


Senior Petřík

12. 12. 2012

 

petrik_1010109.jpg

petula_2012_02_16_1010121.jpg

petula_2014_05_17_dscn3247.jpg

 petula_2013_08_24_1010070.jpg

 08/2013

Kocourek Petřík je starý pán. Žil v bytě s jedenácti kočičími kamarády. Majitelka nezvládala péči a tak se skupina ocitla u nás. Petřík je pedant, jakmile není jídlo v určitou hodinu, je zle, stojí, mrská ocáskem, okukuje vás, pokud se mu někam schováte, nemá to smysl, přijde si pro vás a ty vyčítavé pohledy neustojíte. Pokud nejste přece jen po ruce, schytá to nejbližší kočka. Za jeho chováním stojí nejen stáří, ale i zdravotní problémy – Péťa musí zvládat nejen pomalé selhávání jeho ledvin, ale bolí jej i tlamička, v zadní části má stálý zánět. Kocourek byl v narkoze ošetřen, zákrok zvládl dobře, byly mu vytrnány špatné zoubky, ale se zánětem tkáně vzadu, toho trvale moc udělat nelze. 

V současné době je již na tom hůře, ledviny se hlásí, zhubnul značně, má sníženou imunitu a projevuje se anemie. 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Petříkovi pomáhá paní Jana Pištěková a paní Jana Kindlová. Moc děkujeme. 

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Petříka 5517.

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Petřík bohužel na jaře 2015 zemřel :-(