Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postřelený Míša

21. 10. 2015

Uprostřed noci volání krmičky, že jeden kocourek velmi špatně chodí, ani nedojde k jídlu. Druhý den jsem byla na značkách a z pozorování bylo zřejmé, že noha je zlomená. Kocourek neměl důvěru, byla nastražena klec. Seděla jsem a dlouho nic, pak se přiblížil ke kleci, slyšela jsem vlastní srdce při práci, chtělo ven z hrudníku napětím. Klec sklapla.

Na veterině výsledky špatné: zlomená noha pod hlavicí femuru, zlomenina způsobena střelou, která zůstala v ráně. Jako bonus FIV pozitivní test.

Míša se po kastraci a dvouměsíčním léčení pomalu zařadil do skupiny FIV kočiček. S kočkami se seznamoval duckáním, chodil od jedné ke druhé a některým tím hodně lezl na nervy smiley

misa_2015_09_08_dsc0079.jpg

c_m2015_11_01_dsc0814.jpg

Míša v budce a Čůsťa před ním

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

misa_kocour_dsc0238.jpg

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Míšu 5552

Statečný Míša na svého anděla strážného stále čeká...

 

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Míša zemřel se selháním ledvin.