Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nemocná kočička Cecilka

7. 2. 2011

Cecilka trpí neléčitelnou chorobou, kdy se její imunita neumí bránit infekci. Stabilně ji trápí chronická rýma, když se její stav zhorší, zvrací, má vodnatý průjem a nejí ani nepije. Poslední takovou krizi prodělala počátkem tohoto roku, bylo u ní diagnostikováno i selhání ledvin. Podařilo se nám ji stabilizovat. Myslím, že i z fota je jasné, že se cítí lépe - baští s chutí, nejraději mi leží u počítače a moc ráda jej vypíná, abych se mohla vztekat :-)

cecilka_2011_02-05_1010031.jpg

Cecilka má mazlivou, upovídanou povahu. Díky své chorobě nesmí mezi jiné kočky, ale kamarády zde má a to stejně postižené kočičky.
Virtuální adopcí Cecilce pomůžete zlepšit život, díky vaší pomoci lépe uhradíme léky pro Cecilku, jak na její imunitu, tak na selhání ledvin.

cecilka_2011_02_09_a_1010024.jpg

Cecilce se špatně dýchá

 

cecilka_2011_01_04_1010027.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

 

cecilka_2011_03_02_1010064.jpg

cecilka_2011_03_02_1010065.jpg

cecilka_2011_03_02_1010067.jpg

další fota zde

 


Cecilka měla mimořádné štěstí, vedle kočičky Mazli, se těší jako jediná přízni dvou podporovatelek paní Heleny Lukešové a paní Alice Oppové. Mimořádná kočička si zaslouží mimořádnou podporu. Velice děkujeme.


Za každý příspěvek na náš účet 2019755103/0800 budeme vděčni, na dary vystavíme potvrzení ke snížení daňového základu.
Moc děkujeme za důvěru a pomoc našim svěřencům.

Kočička Cecilka bohužel podlehla chorobám. Myslím, že toto jméno již nedáme žádné jiné kočičce...moc nám bude chybět.

Děkujeme všem, kteří Cecilce pomohli a podporovali ji.