Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nemocná Kačenka

19. 7. 2015

kacenka_2015_07_01_dscn0005.jpg

Kačenka byla odchycena za účelem kastrace. Při krevních testech bylo zjištěno, že je FIV pozitivní, trpí ztrátou imunity. Nemoc je neléčitelná a infekční pro jiné kočky a tak Káča žije u nás ve skupině takto nemocných kočiček. Kačenka je plachá, ale ošetřit se nechá. Střídavě ji trápí rýma, musíme ji hlídat. 

kaci_2015_10_24_dsc0533.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Kačenku 5551

Nemocná Kačenka stále vyhlíží svého podporovatele...

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Kačenka bohužel náhle zemřela. Trpěla vadou srdce, což zjistila až pitva.