Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miluška s nádorem

23. 4. 2018

Mili k nám byla přivezena po upozornění nálezkyně dobrovolnicí a to přímo na kliniku.  Její nález budil respekt – chyběla jí část obličeje v místě nosu. 

Po krátkém pobytu na klinice byla převezena do Maxe a po týdnu přišla nedobrá zpráva – tvář Miluška stravuje zhoubný nádor, prognóza špatná. I bych to obrečela, ale samotná pacienta hýří energií a tak mi na smutky zatím nedala prostor. Mili si ze svého stavu nic nedělá, ostatně s tímto postižením žila sama venku. U nás baští za tři, je svéhlavá, energická, prostě nás svojí životaschopností posadila na prdel.

Její čas bohužel přijde a kolik jej máme, to netušíme a tak nemá smysl se tím trápit. Snažíme se o její co největší pohodu, klid, co nejvíce mazlení, které ji tak baví a kupu jídla, to je její prioritou.

 

mili_dsc0615.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Milušku 6004

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.

 

Miluška už bohužel není mezi námi :-(