Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lola Královic

27. 1. 2017

Lola Královic žila v bytě paní, které se starala o pouliční kočičky. Ačkoliv paní dělala co bylo v jejích silách, péči o kočičky nezvládala. Kočiček bylo v bytě hodně, bez možnosti prostor větrat, bez dostatku steliva, kvalitnějšího krmiva. Na veterinární péči už finance nebyly vůbec. Bytem se prohnalo několik infekcí, kdy část kočiček zemřela, část zdravějších se mi podařilo umístit do rodin zájemců a zbyla skupinka dvanácti nemocných a starých koček, z nichž některé byly pozitivní na infekční leukemii. Lola je jednou z nich. Jméno dostala až u nás, paní všem holkám říkala Micinka. Lola je plachá, často nečistotná. Zatím nemá její nemoc závažné klinické příznaky a my věříme, že tu s námi bude ještě dlouho, ačkoliv péče o ni není bezproblémová. Je to klidná, dost uzavřená kočička, jakoby tu nebyla.

lola_2012_02_12_1010035.jpg

 

lola_kralovic_1010020.jpg

lola_2012_02_12_1010035.jpg

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.

 

Lole pomáhá paní Marika Hrušková, moc děkujeme za její podporu!

 

Stálé či jednorázové příspěvky možno posílat na č.ú.: 2019755103/0800, v.s. 5537 

Za každou pomoc velice děkujeme.

 

Lola 27. 1. 2017 podlehla selhání ledvin. 

Moc děkujeme za její podporu.