Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Uhlík

 

neurol_2012_06_05_1010013.jpg

Kocourkek byl venkovním zákazníkem paní, která krmí kočičky v jedné lokalitě v Brně. Byl již dříve ošetřen a kastrován. Paní se na nás po čase obrátila, že kocourek špatně chodí na přední packu. Kocourek po převozu do depozita náhle ochrnul na pravou polovinu těla, motal se, nebyl sto chodit, padal. Byl velmi zmatený. Vyšetření ukázalo, že je sto chodit, ale jen podél opory a točí se na jednu stranu. Na pravé ucho také neslyší. Zdá se, že vizuální podněty vnímá až tehdy, když se ocitnou více na levé straně, více k levému oku. Více by řeklo k jeho stavu CT, ale toto vyšetření je nutné provést v narkoze a ta je pro něj rizikem.

Jeho stav se pomalu lepší, již chodí bez opory, lépe se orientuje. Nejprve musel pro vlastní bezpečí bydlet v kleci, teď má k dispozici bytovou volierku a přístupem na okno, kde celé dny kouká do zahrady.

uhlik_2012_07_03_1010048.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

uhlik_2012_10_06_1010120.jpg


Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

Č. ú.: 2019755103/0800, v.s. 8888

 

Postiženého Uhlíka finančně podporují paní Ivana Rožková a slečna Ledvoňová Markéta. . Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

KOCOUREK UHLÍK PODLEHL DLOUHÉ NEMOCI, DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ MU POMÁHALI V BOJI S CHOROBOU!