Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Punťa

20. 7. 2014

Kocourek se před lety přitoulal ve špatném stavu do krmícícho místa. Dobrou stravou, ošetřením a kastrací jsem z něj udělali jinou kočku. 

Punťa je povahový svéráz - značí si svědomitě svoje území, ostatní kočky moc nemusí a utočí na ně, stějně tak se nebojí zautočit i na mne, pokud udělám, co se mu nelíbí. Bereme jej takového, jaký je, má už svá léta a kdo ví co za sebou. 

K problémové povaze se bohužel přidaly i zdravotní problémy - nejprve rýma a zánět očí, pak kožní problémy, které přetrvávají. V současné době je v depozitu a léčíme průjem. 

bilomour_2013_05_26_1010163.jpg

Ťapku zařazujeme do virtuální adopce, neboť si myslím, že útočného čuracího kocoura se zdravotními problémy asi doma nikdo chtít mít nebude :-) a je otázkou, jak se zdravotní problémy ještě budou vyvíjet neb řešení průjmu se zatím moc nedaří a kožní problémy jsou na dlouhou trať. Punťa je narozen asi 2006. 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Punťu 5536.

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.   

Kocourek Punťa podlehl nemoci, bohužel, odešel.