Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Ollie

12. 12. 2012

 

ollie.jpg

 

 

Ollie je dospělý kocour, vesnický chasník, úžasný mazlík, takový milý černý medvídek. Při kastraci bylo bohužel zjištěno, že je pozitivní na zákeřnou a neléčitelnou chorobu, známou jako FeLV. Prozatím je bez příznaků, bez komplikací, jen má vytrhány některé zoubky a tvoří se mu nárůsty na dásních. Jíst mu ale chutná, je kontaktní, mazlivý, ale bohužel kvůli onemocnění nemůže být ve společnosti ostatních koček a tak si sám užívá luxusu vlastního příbytku.

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Ollieho 5516.

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Kocourek podlehl chorobě sad