Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Murrísek

19. 10. 2013

Murrísek je starší pán, který spokojeně žil v továrním areálu. Měl zde pravidelnou stravu, pelíšek, klid. Bylo to moc pěkné a bezpečné místo a zdálo se, že tam stráví spokojené stáří. Bohužel poměry v areálu se změnily, stačilo pár hloupých lidí, neochota k dohodě, a Murrísek byl bez pelíšku, bez jídla, byl ohrožen na životě a žil ve strachu. To vše v období, kde se blížila zima. Snažila jsem se situaci normalizovat, ale bohužel s druhou stranou nebylo domluvy. Na fotu vidíte Murríska již u nás, z jeho očí je patrné, že je vystrašený, neví, co se děje, proč ztratil svůj domov. A tak jej přesvědčujeme, že se situace urovná, že nebylo jiného řešení a snad se Murri uklidní.

murri_2012_03_19_1010009.jpg

murrisek_2011_10_27_1010075.jpg

 murrisek_1010155.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

Č. ú.: 2019755103/0800

 

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Murríska 5533.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

 

Murríska podporuje paní Jana Flachsová částkou 200 kč na měsíc. Moc děkujeme!!

Kocourek Murrísek 6. listopadu 2015 podlehl chorobě.