Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Čůsťa

1. 10. 2012

Kocourek Čůsťa se narodil na ulici. Měl pak šteští, že jej zde našla paní, která si jej vzala domů ahodlala se o něj postarat. Kocourek měl však vleklé zdravotní problémy a ty paní vyčerpaly, zdály se jí nezvladatelné a neřešitelné. Čůsťa se tak dostal do naší péče a zde jsem zjistili, že trpí ztrátou imunity. Jde o neléčitelnou a pro ostatní kočky nakažlivou chorobu a tak Čůsťa u nás bydlí mezi podobně nemocnými kočičkami. Jeho tělo se neumí dobře bránit infekci a tak jej nedávno postihlo vážné onemocnění očí, hepresvirus, a Čůsťa skoro o obě oči přišel. Jeho organismus ale zabojoval, jedno očičko má bez známek postižení, druhé mírně zakalnené, ale vidí na obě. Fotografie zachycuje stav, kdy to bylo velmi vážné. Čůsťa je veselý, komunikativní, mazlivý a velice zvědavý kocourek.

 

custa_1010450.jpg

 

custa_2012_09_07_1010072.jpg  

custa_ema_2012_06_07_1010031.jpg

custa2012_07_05_1010088.jpg

custa_2012_06_06_1010012.jpg

custa_2013_08_25_1010169.jpg

 

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.
Za každou pomoc velice děkujeme.

Kocourkovi finančně pomáhá paní Pánková Libuše, http://www.terapiepankova.cz/

Moc děkujeme.

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Čustíka 5511.


V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

Čůstík zemřel, selhalo srdce.