Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocour Modřec

2. 9. 2009

Obrazek

Obrazek

Modřec po odchytu, rok 2004

Obrazek

Obrazek

Modřec po operaci, jaro 2007

Obrazek

Modřec rok od operace, jaro 2008

Operaci zvládl, daří se mu dobře, ale milejší k nám není :-) Stěhováním jsme si to u něj polepili, nemá důvěru, má strach z další změny prostředí. U nás je spokojený, hlavně po něm nesmíme nic chtít. Pohladit jej není možné a to ani při jídle.

Obrazek

Obrazek

Modřec, depozitum Bučovice, 07/2009

modrec_1010390.jpg

Modrec 08/2011

 

modrec_2012_02_21_1010186.jpg

 

Zamilovala se do něj jedna mladší kočička /kastrovaná/, nechápu, co na něm vidí - takový samolibý morous....Jemu to samozřejmě imponuje :-) staříkovi :-)

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. 
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

 

Kocourka Modřece podporovala paní Paulíková. Moc děkujeme.

Kocourek Modřec 19. 6. 2014 podlehl chorobě selhání ledvin. 

 

Více k pomoci těmto kočičkám