Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Žabka

Žabka je hravá a zlobivá kočička stará asi čtyři roky. Během neúspěšné léčby kočičí rýmy a zánětu dásní u ní byla zjistěna testem neléčitelná infekční choroba FIV, zjednodušeně lze říci, že Žabka trpí ztrátou obranyschopnosti organismu. 

V září 2010 prošla krizí, podařilo se nám ji stabilizovat a v poslední době se jí daří natolik dobře, že si hraje a opět zlobí. Chronická rýma ji ale stále trápí a tak se snažíme podporovat imunitu vitamíny a sirupy a jinými přípravky.

Vaše finanční podpora nám umožní jí život zlepšit či dokonce prodloužit.

Pokud se rozhodnete pro její adopci, napište na náš email brnenskymax@seznam.cz, příspěvek na její péči je možno odeslat na naše konto 2019755103/0800 s var.symbolem 92252.

 

zaba_2011_02_03_a_1010073.jpg

zaba_2011_02_03_a_1010062.jpg

zaba_2011_02_03_a_1010060.jpg

zaba_2011_02_03_a_1010030.jpg

 

 

 

 

zaba_2011_03_01_1010033.jpg

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

Kočičce Žabce pomáhá v boji v její neléčitelnou chorobou paní Rožková a slečna Lucie Rysková. Moc děkujeme, pomůžete zpříjemnit život tak pěkné miciny, která bohužel neměla štěstí, aby byla zdravá.  


Na dary vám vystavíme potvrzení, které slouží ke snížení daňového základu.

Za pomoc, podporu a důvěru děkujeme.

Kočička Žabka bohužel podlehla chronické chorobě. Děkujeme všem, kteří se jí snažili pomáhat.