Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Vratovka

5. 9. 2009

Kočička Vratovka, narozena asi v roce 1994, jedna z nejstarších koček žijících dříve na Římském náměstí. Její stav při odchytu byl velmi špatný, nebyla doporučena ani kastrace. Navíc byla testována FeLV pozitivní /neléčitelná infekční choroba/. Je hluchá a zcela bezzubá. Kočička je dnes kastrovaná, v dobrém stavu. Žije samozřejmě odděleně od ostatních koček.

Obrazek

v mé posteli

Obrazek

v pelíšku u topení

vrata_1010668.jpg

Vratovka 10/2011

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

 

Kočičku Vratovku adoptovaly paní Ivana Jíchová a paní Šmídová Ludmila. Moc děkujeme.

Kočička Vratovka bohužel 7. 4. 2012 náhle zemřela. Moc děkujeme za její podporu.