Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Sisi

4. 1. 2011

Obrazek

Sisi, depozitum, 08/2009

Nenechte se zmást atraktivitou této kočičky a hezkým kukučem. Sisi byla odchycena v Brně, na sídlišti Vinohrady na podzim roku 2006. Bohužel se nám ji nepodařilo ochočit, veškeré naše úsilí se zatím minulo účinkem. Během stěhování se škaredě předvedla - kombinovala prvky sebevražedné s útoky na moji osobu a rozhodla se, že místo stěhování se raději utluče o okolní nábytek. Počkala jsem, až vyhledá úkryt a zde jsem ji lapla bez většího stresu. Sisi totiž vylezla po závěsu nahoru, tak jsem ji do něj omotala, závěs odháčkovala z žabek a s tou vší výbavou dala do přepravky. Nebylo to sic tak jednoduché, jak to popisuji :-) , "operace" trvala dlouho neb Sisi se snažila uniknou a kousat, ale již nebyla nebezpečná sobě. Když visíte na závěsu, moc vám toho nehrozí, pokud vás někdo jistí :-) 

Tento její výstup rozhodl o jejím umístění do virtuální adopce, ale samozřejmě její ochočení nevzdáváme.

Obrazek

Sisi po odchytu v karanteně, 10/2006

Obrazek

Sisi v depozitu, 12/2006

 

sisi_1010594.jpg

Sisi 10/2011

 

 

sisi_1010365.jpg

 

sisi_2013_08_24_1010093.jpg

08/2013

sisi_2013_08_25_1010167.jpg

 

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

Kočičku Sisi virtuálně adoptovala paní Jana Veszelková. Jednorázový příspěvek poslala paní Petra Adámková. Moc děkujeme za důvěru. 

 

Sisi bohužel v říjnu 2015 podlehla nádorovému onemocnění /lymfom/.