Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Šedivka

19. 12. 2011

Kočička Šedivka byla jednou z venkovních kočiček, které jsme krmili. Počátkem jara přestala chodit ke krmení. Po pěti dnech jsme ji našli, dehydrovanou, apatickou, hubenou. Vyšetření ukázalo na selhání ledvin, veterinář nedával kočičce moc šancí, raději se prý máme připravit na nejhorší. Micina prý potřebuje hospic, kde v klidu a důstojně odejde. Následovala tedy intenzivní terapie v domácím prostředí a společně se Šedivkou jsme Zubatou zahnali za kopec.

Šeďka stále trpí selháním ledvin, musí baštit dietu a mít jistý režim, ale její stav se zlepšil, přibrala na váze kilo a výsledky vyšetření krve jsou tohoto času také lepší.

 

seda_1010334.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

Kočičce Šedivce finančně pomáhá paní Koláčná. Moc děkujeme.

Kočička Šedivka bohužel náhle zemřela. Děkujeme všem, kteří jí pomáhali.