Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Rozinka

19. 2. 2012

Kočička Rózinka trpí v důsledku dřívějšího pobytu venku chronickou rýmou. Tato stálá infekce bohužel také zatěžuje ledviny a způsobila jejich selhání. Rózinka je trpělivým pacientem, snáší léky a injekce, jen si sem tam naštvaně brebtne. Aby nevyšla za cviku, tak v krabici od infuzního roztoku již i spí :-)

Rózinka je tohoto času na tom hůře, rýma se zhoršila a tak méně jí, více polehává, někdy zvrací. Dostává léky, doufáme, že se zlepší a nedojde zásadnějšímu nevratnému zhoršení.

 

roza_1010331.jpg

 

roza_1010030.jpg

 

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

Kočičku Rozinku adoptovala paní Jana Pištěková, moc děkujeme za podporu.

KOČIČKA ROZINKA PODLEHLA DLOUHÉ NEMOCI. DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ JÍ POMÁHALI, KTEŘÍ PŘI NÁS STÁLI.