Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Otylka

13. 12. 2013

Kočička Otylka je dáma v letech, která se k nám dostala od paní z bytu ve stavu akutní anemie a z lipidozou jater. Otylka díky věku celý den prospí, zvedne se jen na dobré jídlo, ale měla by baštit dietu, neboť trpí hyperthyreozou a selháním ledvin. 

 

otylka_2013_12_30_1010149.jpg

otylka_1010091.jpg

otylka_2014_06_05_dscn4196.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Otylku 5532

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

Otylku podporuje paní Jana Flachsová částkou 200 kč měsíčně a paní Andrea Šmardová částkou 250 Kč měsíčně. Převelice děkujeme za podporu této staré nemocné kočičky!!

Otylka bohužel na jaře roku 2015 zemřela :-(