Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Myška

2. 11. 2010

Kočička Myška žila na ulici a díky silné infekci přišla o očičko. Infekce způsobila zvětšení bulbu, zánět oka. Myška musela trpět velkou bolestí. Paní, která ji nalezla si myslela, že očičko zachrání mastmi. Kočičku jsme převzali.

Oko musel být Myšce vyoperováno, bohužel již nešlo zachránit. Myška se orientuje dobře v bytě, zůstala ale plachá a velmi nedůvěřivá k lidem. Trpí také alergiií na krmivo, v současné době zjišťujeme, co by jí proti průjmu pomohlo.

Pokud by jste chtěli tuto kočičku adoptovat, napište nám na email brnenskymax@seznam.cz, jakékoliv příspěvky je možné poslat na naše konto 2019755103/0800 s var.symbolem 69752. Můžete také Myšce poslat něco dobrého nebo navštívit naše depozitum a dárek jí předat osobně. 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz


Na dary vám vystavíme potvrzení, které slouží ke snížení daňového základu.

Za pomoc, podporu a důvěru děkujeme. 

 

myska_2011_03_02_1010325.jpg

 

myska_2011_03_02_1010324.jpg

myska_2011_03_02_1010322.jpg

 

Kočičku Myšku finančně podporuje paní Kateřina Kulísková. Moc děkujeme.

 

Myška dnes 22. srpna 2013 podlehla dlouhé nemoci. Děkuji všem, kteří této nemocné kočičce pomáhali k lepšímu životu!