Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Micánek

9. 11. 2010

Matka pěti koťat u brněnského Ronda se k nám dostala zcela vyhublá a vyčerpaná a aby toho nebylo málo, také se selháním ledvin. 

micanek_2012_04_18_1010104.jpg

Dlouho po příchodu k nám nebyla sto se očistit, tato světlá kočička byla stále jako mouřenín, neměla zájem o jídlo a často zvracela. Čas, několikeré odčervení, léky na selhání ledvin a pravidelní strava, velice zlepšili její stav. V důsledku nedostatku financí nejsme sto zjistit, jak jsou na tom ledviny Micánka dnes a kočička také není kastrovaná /je oddělena od ostatních koček/. Moc bychom si přáli, aby další vyšetření krve ukázalo, že ledviny jsou v pořádku, mohla by pak na kastraci a do inzerce.

Je to zvědavá micina laškovné povahy, velice přátelská. Ráda mi sedí za krkem a ukusuje bradu či obličej. Energie má spoustu.

Doufá, že najde svého příznivce, který nám pomůže uhradit náklady na její péči.

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

V případě zájmu o adopci, napište prosím na brnenskymax@seznam.cz

 

 

micanek_2010_09_08_1010212.jpg

 

 

micanek_2010_09_08_1010234.jpg

 

 

micanek_2010_09_08_1010209.jpg

micanek_2013_08_24_1010104.jpg

 08/2013

 

 Kočičku Micánka virtuálně adoptovala paní Erika Vlachová. Moc děkujeme.

Micánek zemřela se selháním ledvin. Moc děkujeme za její podporu.