Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Fúzik

4. 2. 2020

Fúzik je třináct let stará, velice plachá, dáma.Trpí selháním ledvin, ale zatím je v dobré kondici, již dvakrát překonala menší krizi. Domov u nás našla v době, kdy ji majitel pozemku, kde Fúzik žila, pořídil hlídací psy. Kočička tak přišla ze dne na den o domov.

Pro tule krásnou plašanku tak hledáme jejího anděla strážného, jejího pomocníka v životě. Péče, zvláště o nemocnou kočičku, není levná. Hodně stojí diety, léky, podpůrné prostředky a veterinární péče. Proto se Fúzik ocitla ve virtuální adopci a doufá, že svého dobrodince najde. 

fizik_dsc1079.jpg

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Fúzika 7002

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.

Kočička Fúzik se těší virtuální adopci paní Lauberové, které přispívá částkou 300 Kč na měsíc. Moc děkujeme! 

Kočička Fúzik zemřela se selháním ledvin :-(