Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Emča

1. 6. 2010

Vedle této vážné choroby má problémy s dýcháním, při vyšetření za začala dusit, dýchat otevřenou tlamičkou a modrat, bylo nutné jí píchnout injekce. Na počátku choroby nejedla, nepila, byla apatická. V současné době je stabilizovaná, je vitálnější, snaží se jíst sama, čistí se, každý den musí baštít léky na srdce, plíce, antibiotika a další podpůrné prostředky.  

em_2013_08_25_1010177.jpg

Aktuální info o této kočičce najdete zde >>>

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Částku jsem nestanovila, některá sdružení to tak mají, že stanovují min.částku, ale přiznám se, že "mě to prostě nejde". Jsme vděční za jakoukoliv podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a nevíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.
Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu. Částku, kterou darujete nezveřejňujeme.
Za každou pomoc velice děkujeme.

20. 5. 2014

Brzo ráno došlo u Emy opět k náhlému kolapsu. Nepodařilo se mi žádnými prostředky Emu zachránit. Odešla. 
Ema, stejně jako další kočičky z Římského náměstí "zavinila to", že jsem začala pomáhat kočičím bezdomovcům. 
Odešel s ní řádný kus mého života.
Děkuji všem, kteří Emě pomáhali finančně během posledních let, všem, kteří nám drželi palce v těžkých chvílích.

 

Kočičce Emě pomáhala v boji s chorobou paní Petra Hlaváčková. Moc děkujeme.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Nemocná kočička s FIV