Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočička Briketa

5. 7. 2014

Briketa žila venku ve vsi na východě Moravy. Pak ji odchytila paní, která ji roky krmila za učelem kastrace a ošetření. Briketa na tom nebyla dobře - měla silnou rýmu, kašel, zhubla, nejedla, zvracela. 

Vyšetření zjistilo, že má pozitivní test na FIV. Paní si ji nechala doma, ale držet ji odděleně od ostatních koček byl problém. Tak se Briketa ocitla u nás, zatímco u paní našly domov dvě zdravé kočičky z Brna :-) 

Briketa si zvykla rychle, mezi nemocnými kočičkami si již našla kamarády, lidi nemusí, ani za mnou moc nepřijde, je stále ostražitá. Narodila se asi 2005-06. 

briketa_2014_07_04_dscn5638.jpg

zlobidlo_2013_02_14_1010046.jpg

nikdo mě nechce adoptovat! :-) 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.
Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Briketu 5535.

Za každou pomoc velice děkujeme.

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

 

Briketě se konečně poštěstilo a podporuje ji paní Lauberová. Moc děkujeme!

Briketa zemřela v závěru roku 2019. Moc děkujeme za její podporu.