Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harry menší

19. 7. 2015

Vedle kočiček v domě, pečujeme o kočičky venkovní. Krmící místa máme v Brně i mimo něj a obcházíme je denně bez ohledu na svátky či počasí. Není to moc vděčná práce :-( Jedním ze zákazníků byl Harry.

Objevil se v místě a škaredě terorizoval stále kočičí obyvatele. Nebyl kastrován, měl špatnou srst a díky parazitům záněty kůže a lysiny. Při kastraci byl zjištěn FIV pozitivní test a tak Harry malý rozšířil naši FIV skupinu kočiček. Tyto u nás čítají 14 kousků a do konce roku počítáme, že ještě těchto kočiček přibude. Žijí zcela odděleně kočiček negativních či FeLV pozitivních.

Harry se rád mazlí, vždy se postaví na zadní, panáčkuje a mňouká. Hlavně tehdy, když škemrá o něco dobrého.

harry_ii_2015_10_24_dsc0564.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Harryho 5553

Harry stále hledá svého podporovatele v nemoci.

 

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

 

Harry by mohl odejít do nového domova, ale pouze sám nebo k jiné fiv kočičce. Neměl by také chodit ven, aby nemoc nešířil mezi jiné kočičky. 

 

Kocourka podporuje částkou 200 Kč/ měsíc pan Radil s rodinou. Moc děkujeme.  

 

Harry zemřel, selhaly ledviny, bohužel.