Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děda Nox

4. 2. 2020

Noxík je sedmnáct let starý kocourek, který k nám přišel z velice nevhodných podmínek. Noxík je velice plachý, jen sem tam u večeře se nechá pohladit. Trpí selháním ledvin, pomalu nám hubne, ačkoliv se i něj staráme seč nám síly stačí. Nox je u nás spokojený, dokonce zde našem svoji lásku - kočičku Otylku. 

nox_dsc0701.jpg

nox_dsc0449.jpg

 

Péče o nemocnou kočičku není bohužel levná, dieta, léky, podpůrné prostředky, veterina. Proto Noxíka zařazujeme do virtuální adopce, Noxík hledá svého anděla strážného, svého pomocníka v nemoci.

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Noxíka 7000

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.

Děda Noxík zemřel se selháním organismu po dlouhé nemoci.