Jdi na obsah Jdi na menu
 


Buřtík Hubert

4. 2. 2020

Hubert je po dlouhé kultivaci fešák a i své divoké chování si vzal k srdci a je z něj zcela jiná kočka. Žil na ulici a zde si i pořídil kombinaci svou neléčitelných infekčních chorob. Nikdo by to do něj ale neřek, je to cvalík, žádnými zdravotními problémy zatím netrpí. zasloužil by si domov, a dokud jej nemá, i anděla strážného. Najde jej? 

hubert_dsc0784.jpg

hubert_dsc0176.jpg

Hubert před kastrací

hubert_dsc0658.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Hubert 7002

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.

Kocourku bohužel selhalo srdce :-(