Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veledivoká Hadimrška

4. 2. 2020

Hadimrška je u nás od odrostlého kotěte, ale bohužel se nám ji nepodařilo ochočit, je nejdivočejší kočkou souboru. Pokud ji chceme lapit na kontrolu, očkování, je z toho akce roku :-(  - stěhuje se nábytek, do akce jdou odchytové rukavice, deka a klec. Jinak je ale u nás spokojená, když po ní nic nechceme, nemá problém.

Hadi toho zatím moc nepotřebuje, ale i tak by uvítala svého anděla, který ji bude podporovat. 

hadi_dsc1032.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Hadi 7003

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.