Jdi na obsah Jdi na menu
 


Statný, ale nemocný Mikeš

20. 12. 2017

Mikeš bydlí u Maxe od krize konce roku 2018. Mikeš se náhle sesypal, dusil se, kašlal, nejedl. nakonec skončil v hospitalizaci na kyslíku, diagnoza HMC, onemocnění srdce, a herpesvirová infekce. K tomu astma. Mikeš tak žije u nás pod dohledem a dostává tablety ráno i večer. Je zatím v dobré kondici a náladě, kašel mu bohužel zůstal, musíme na něj dávat pozor, velice dobrá pozor. 

mikes_2017_12_02_dsc0079.jpg

mikes_dsc1176.jpg

Péče o nemocnou kočičku není bohužel levná, dieta, léky, podpůrné prostředky, veterina. Proto Mikeše zařazujeme do virtuální adopce, Mikeš hledá svého anděla strážného, svého pomocníka v nemoci.

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Mikeše 7001

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.