Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plašánek Tedík

20. 10. 2017

tedik_dsc0515.jpg

Než se stal Tedík Tedíkem, žil v jednom domě na jižní Moravě spokojen, zdráv a milován. Ale asi ne dost neb majitelé opustili dům a kocourka si nějak zapomněli vzít sebou. Vesnický argument, že kočka je zvyklá na prostředí, ne na lidi, že si vždy poradí, vždyť ona má devět životů… No moc by si neporadil a zima za dveřmi. Sousedce se jej zželelo a krmila jej, ale její pes a kočičí bezdomovec si nešli do noty. A tak se ocitl u nás a stal se Tedíkem. 

Tedík je od pohledu sladký kocourek, na sedm let starého kluka má kukuč jako kotě, ale moc si ho naše návštěvy neužijí, myslím, že jej asi viděli jen dva lidé za ten čas a to tak většinou jeho zadnici na útěku. Za námi přijde opatrně, při jakémkoliv podezření mizí.  

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Tedíka 7004

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.