Jdi na obsah Jdi na menu
 


Max horolezec

18. 4. 2016

Má prozaický osud - narodil se na ulici. Díky našemu krmítku pro venkovní kočičky byl v oblasti stravy dobře zapezpečen. Krásný, mladý, ale divoký a agresivní. Po kastraci se vrátil zpět a měli jsme jej v hledáčku. Po třech letech byl znovu uloven a tentorkát se již zpět nevrátí - nemá kam. Místo, kde byl spokojen musel se všemi svými kamarády opustit a bude žít u nás. V lokalitě se poměry velice změnily, pro kočičky tam již není místo. Snažím se Maxe přesvědčit, aby svůj mladický temperament investoval do budování větší důvěry k lidem než do sekání packami při každé možné příležitosti. Nechá se pohladit, bere už i brutální mazlení tzn drbání proti srsti a pěkně silou :-) Cizí lidi zatím nehodlá akceptovat, uvidíme, jak to bude s kočkami, frajer brzo opustí karantenu. 
Když mu společně koupíme něco dobrého pod stromeček, posuneme jeho náhled na člověka jistě pozitivnějším směrem. 

max_2015_10_06_dsc0379.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Maxe 7005

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.